מחזור משכנתא | גדלבסקי יועצים

בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה במודעות בכל הקשור למחזור משכנתאות, מאחר וכל המידע זמין היום ברשתות החברתיות, בפרסומות בטלוויזיה ובמנועי החיפוש אנו רואים לא מעט אנשים אשר מצליחים לחסוך מדי שנה עשרות עד מאות אלפי שקלים דרך מחזור משכנתאות. ישנם לא מעט מקרים בהם תוכלו למחזר את המשכנתא שלכם, להוריד את הריביות, לשנות את ההחזר ולחסוך כסף. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות, גדלבסקי יועצים ריכזו עבורכם את המידע האינפורמטיבי ביותר.

לפני הכל: מה זה בעצם מחזור משכנתא?

כאשר אנחנו מדברים על מחזור משכנתא אנו למעשה מדברים על תהליך בו אנו לוקחים את המשכנתא הקיימת "משדרגים" אותה ונהנים מתנאים טובים הרבה יותר מאלו שהיו בעת לקיחת המשכנתא. כחלק מההליך סוגרים למעשה את המשכנתא הקיימת ולוקחים משכנתא חדשה בתנאים נוחים הרבה יותר הן מבחינת ריבית והן מבחינת יכולת עמידה בהחזר החודשי. אנו ממליצים לפני תהליך של מחזור משכנתא לבדוק את רמת הכדאיות עם חברה המתמחה בעולם המשכנתאות.

"מתי אתם ממליצים לנו למחזר את המשכנתא?"

בשנים האחרונות עם עליית המודעות בתחום מחזור המשכנתאות אנו עדים ליותר ויותר לקוחות סקרנים השואלים – "מתי אתם ממליצים לנו למחזר את המשכנתא?" למעשה יש כמה מקרים בהם אנו נמליץ לכם למחזר את המשכנתא.

יכולת ההחזר שלכם השתפרה פלאים
כאשר אנחנו מדברים על לקיחת משכנתא אנו מדברים על לקיחת הלוואה לפרק זמן של בין 20-30 שנה, במשך הזמן הזה עוברים לא מעט מים בנהר. ההכנסה החודשית של לא מעט זוגות משתפרת פלאים ויש ביכולתם לשלם יותר במסגרת ההחזר החודשי. אם יכולת ההחזר החודשי שלכם עלתה, זו סיבה למחזור משכנתאות למשכנתא ההולמת את תנאי המחייה שלכם היום – כך תוכלו להוריד את הריבית, לשנות את ההחזר ולחסוך עשרות עד מאות אלפי שקלים.

ירידת הריביות במשק
לא מעט פעמים ישנם ירידות חדות בריביות במשק, כמו כן גם תחרותיות העולה אל מול הגופים הבנקאיים השונים. אם שמעתם על ירידת ריביות במשק אנו מאמינים כי זו סיבה מספיק טובה לבדוק כדאיות לשם מחזור המשכנתא שלכם.

בדיקה שגרתית כל שנה-שנתיים
שוק המשכנתאות נחשב לשוק דינמי במיוחד, לא מעט שחקנים חדשים, רפורמות שעוברות ושינויים מהותיים במסלולים השונים יכולים להבטיח לכם משכנתא טובה הרבה יותר. אנו ממליצים לכם תמיד להיות עם יד על הדופק, ליצור קשר עם יועץ משכנתאות ולבדוק את רמת כדאיות מחזור המשכנתא שלכם. לעיתים בשיחת טלפון אחת תוכלו לחסוך עד עשרות אלפי שקלים.

 עמלת פירעון מוקדם: לא תמיד כדאי למחזר את המשכנתא שלכם


כאשר אנו נרצה לפרק את המשכנתא הקיימת ולקחת משכנתא חדשה אנו נצטרך לשלם "עמלת פירעון מוקדם", זהו למעשה קנס אשר אנו צריכים לשלם על כך שעזבנו את המשכנתא טרם סיומה, כתוצאה מכך הבנק הפסיד לא מעט כסף. לכן, אנו ממליצים לכם לבדוק יחד עם היועצים של גדלבסקי את הכדאיות שלכם למחזור משכנתא, כמו כן ישנם לא מעט פעמים בהם תוכלו להפחית את עמלת הפירעון בצורה משמעותית מה שיהפוך את תהליך המחזור לכדאי במיוחד עבורכם.

בנק ישראל שינה מדיניות ואתם נהנים מן חיסכון של עשרות אלפי שקלים

בסוף חודש דצמבר 2020 בנק ישראל שינה את אופן חלוקת המוצרים בהלוואת משכנתא, כחלק משינוי זה אנו רואים ביטול של מגבלת שיעור רכיב הפריים במתן הלוואות משכנתא. כתוצאה מביטול זה ניתן לשנות בצורה משמעותית את תמהיל המשכנתא, לתכנן אותה מחדש ולחסוך עשרות עד מאות אלפי שקלים!

לחסוך כסף ולמחזר את המשכנתא: גדלבסקי יועצים

כאשר אנחנו מדברים על מחזור משכנתא אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש. גדלבסקי יועצים מתמחה בתחום המשכנתאות יחד עם יועצי משכנתאות בעלי הבנה נרחבת של העולם ותארים במימון ומנהל עסקים. מהירות העבודה, ריביות נמוכות, היכולת לפתור מקרים בעיתיים בצורה קלילה וכוח המיקוח אל מול הבנקים הם אלו שהופכים את גדלבסקי יועצים לבחירה הטבעית בקרב אלפי משקי בית בישראל.

אנו מזמינים אתכם לבחור נכון ולמחזר את המשכנתא שלכם בגלבסקי יועצים – התקשרו אלינו עוד היום!

המלצות אחרונות

אפרת
ברצוני להודות מכל הלב לצוות המקצועי של גדלבסקי יועצים על שעזרו לי להגשים חלום בעזרת הכוונה, הייעוץ והטיפול המקצועי. אני חייבת להודות שהיו רגעים שאפילו לא האמנתי שאוכל להגשים את חלומי ואתם לא וויתרת.
יניב
אני רוצה להודות לגדלבסקי יועצים על הטיפול המסור, המקצועי והאמין שהעניק לנו בקבלת המשכנתא .הכל עבר דרך מנהל תיקי לקוחות ולא הינו צריכים להתרוצץ בבנקים הכל היה מסודר ומאורגן ולנו נשאר רק להגיע לבנק ולחתום. מומלץ בחום ובהמון אהבה תודה לכם מכל הלב.
שרה
שמענו בטלויזה שמחיר הריביות משתנה, לא הבנו עד כמה יוכלו גדלבסקי יועצים להשתמשת ברפורמה ולפחית את החזרים החודשים שלנו במאות שקלים ובלי להעריך את תקופת ההחזר. כמו לקבל העלאה בשכר בלי לבקשה, תודה לכם.
ואדים
נתקלתי במציאה, נכס שבעליו היו לחוצים למכור ולקבל את הכסף במהרה וכל זה בתקופת הקורונה שבה הבנקים לא תפקדו ולא היה שום מענה, גם לא טלפוני, גדלבסקי יועצים הצליחו לגייס לי מימון חוץ בנקאי מהיר וזול וכך לא פספסתי את עסקת חיי. ממליץ מנסיון אישי.
בריאן
כבר מהשיחה הראשונה היה אפשר להבחין שמדובר במקצוענים בתחום. היתי צריך הלוואה מהירה, זולה ובפריסה ארוכה , נשמע כמשימה בלתי אפשרי אך תודות לגדלבסקי יועצים,המשימה הושלמה בהצלחה. ממליץ לפנות לגדלבסקי יועצים יחסכו לכם הרבה לחצים ודאגות מיותרות באהבה בריאן.
Previous
Next
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן